betonowanie
Zadzwoń +48 792 782 432

Betonowanie

WIĄZARKA DO ZBROJEŃ LXT 18 V MAKPAC MAKITA DTR180ZJ DO AUTOMATYCZNEGO WIĄZANIA PRĘTÓW ZBROJEŃ 2,6 KG

WIĄZARKA DO ZBROJEŃ LXT 18 V MAKPAC MAKITA DTR180ZJ DO AUTOMATYCZNEGO WIĄZANIA PRĘTÓW ZBROJEŃ 2,6 KG

Wiązarka do zbrojeń LXT 18 V MAKPAC MAKITA DTR180ZJ służy do prac zbrojarskich. Wiązarka do zbrojeń jest doskonałym rozwiązaniem do automatycznego wiązania prętów zbrojeń. Używając Wiązarki MAKITA uzyskujemy pewność stabilności i trwałości zbrojenia. Wiązarka znacząco przyspiesza praca zbrojarskie. Wiązarka jest bardzo prosta i wygodna w obsłudze, obsługa jedną ręką umożliwia korekcję pozycji zbrojenia przy pomocy drugiej ręki. Wiązarka posiada również automatyczny wyłącznik zasilania. Klucz imbusowy można przechować w korpusie wiązarki do zbrojeń MAKITA. Wygodna rękojeść i łatwa wymiana szpuli drutu łączącego zapewnia komfortowe automatyczne wiązanie prętów zbrojeń.

Dane techniczne:

System: LXT 14.4 V / LXT 18 V
Typ akumulatorów: Li-ion
Średnica drutu wiązałkowego: 0,8 mm
Średnica wiązanych prętów zbrojeniowych: Od 10 x 10 mm do (13 x 2) x (13 x 2) mm
Liczba wiązań na szpulę: ok. 120
Regulacja siły wiązania: 6-stopniowa
Długość: 304 mm
Waga: 2,6 kg

betoniarka

BETONIARKA AGRO-WIKT DO MIESZANIA CEMENTU WODY, PIASKU I ŻWIRU 160L

Betoniarka AGRO-WIKT 160 l jest przeznaczona do prac budowlano-remontowych. Betoniarki używa się do mieszania piasku, cementu, żwiru i wody. Betoniarka AGRO-WIKT 160 l przyda się na budowie od wykonania fundamentów, aż do zakończenia wszystkich prac wykończeniowych. Sukces wielozadaniowej pracy betoniarki zapewnia mocny silnik i żeliwny wieniec z zębatką. Betoniarka zajmuje mało miejscapodczas przechowywania i jest łatwa w transporcie.

Dane techniczne:

th>
Pojemność całkowita: 160 l
Pojemność robocza: 110 l
Ilość obrotów: 28 obr / min
Wydajność: 1,5 m3 / h
Masa: 94 kg
Długość: 1460 mm
Szerokość: 750 mm
Wysokość: 1400 mm

wibrator do betonu

WIBRATOR DO BETONU MAR-POL DO ZAGĘSZCZANIA MIESZANKI BETONOWEJ 2 400 W

Wibrator do betonu jest przeznaczony do prac remontowo-budowlanych. Wibrator MAR-POL doskonale nadaje się do zagęszczania mieszanki betonowej. Użycie wibratora zapobiega powstaniu w betonie nadmiernej ilości porów i przestrzeni nie wypełnionych mieszanką betonową. Moc 2 400 W oraz obroty 4 500 rpm sprawiają, że wibrator do betonu MAR-POL jest uniwersalnym urządzeniem.

Dane techniczne:

Moc: 2 400 W
Obroty: 4 500 rpm
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Wąż: 38 mm x 6 m

LISTWA WYGŁADZAJĄCA BIG BLUE DO RÓWNOMIERNEGO WYGŁADZANIA BETONU 900 MM

LISTWA WYGŁADZAJĄCA BIG BLUE DO RÓWNOMIERNEGO WYGŁADZANIA BETONU 900 MM

Listwa wygładzająca BIG BLUE jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Listwa BIG BLUE służy do równomiernego wygładzania betonu. Listwa została wykonana ze stali szlachetnej co gwarantuje jej trwałość. Regulowana głowica listwy wygładzającej BIG BLUE pozwala na regulację kąta natarcia listwy na beton w każdej chwili, pozwala to szybko i wygodnie przeprowadzić wygładzanie betonu.

Dane techniczne:

Waga: 11,10 kg
Szerokość: 900 mm
Głębokość: 300 mm
Długość uchwytu: 5,4 m

listwa wibracyjna

LISTWA WIBRACYJNA DO BETONU

Listwa wibracyjna do betonu jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Listwa wibracyjna służy do jednoczesnego zagęszczania i zacierania betonu na posadzkach lub stopach. Dzięki temu pozbywamy się powietrza z jego struktury i uzyskamy gładką, jednolitą powierzchnię. Listwa będzie idealnym rozwiązaniem do wykonywania małych i średnich posadzek betonowych.

szlifierka do betonu

SZLIFIERKA DO BETONU BYCON DFG 250 DO SZLIFOWANIA BETONU NA MOKRO I NA SUCHO 2,2 KW

Szlifierka do betonu BYCON DFG 250 jest przeznaczona do prac wykończeniowych. Szlifierka do betonu służy do szlifowania na mokro i na sucho. Szlifierka BYCON DFG 250 doskonale nadaje się do szlifowania średniej wielkości powierzchni betonowych. Wbudowana osłona przeciwpyłowa sprawia, że po intensywnym szlifowaniu, miejsce pracy pozostaje czyste. Do szlifierki mamy również możliwość podłączyć specjalnie dedykowane urządzenie odsysające pył. Najwyższej jakości wyłącznik Schneider Electric to pewność niezawodności szlifierki BYCON. Składany, ergonomiczny uchwyt umożlwia komfortowe szlifowanie.

Dane techniczne:

Moc silnika: 2,2 kW
Moc: 3 KM
Napięcie: 230 V
Częstotliwość: 50 Hz
Prędkość obrotowa: 1410 / min
Max. ameraż: 12,7 A
Średnica szlifowania: 250 mm
Waga: 59 kg

zacieraczka do betonu

ZACIERACZKA DO BETONU DYNAMIC DJM-600 DO ZACIERANIA I WYRÓWNYWANIA NIEDOSKONAŁOŚCI POWIERZCHNI BETONU 2 KW

Zacieraczka do betonu DYNAMIC DJM-600 jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Zacieraczka do betonu DYNAMIC służy do wyrównywania niedoskonałości powierzchni i zacierania betonu. Zacieraczkę można użyć także do wcierania materiałów utwardzających w powierzchnię. Zacieraczkę do betonu można wykorzystać także do naprawy i konserwacji betonu. Zaprojektowanie urządzenia z obrotową ramą ochronną sprawia, że jest szczególnie polecana do narożników i krawędzi. Zacieraczka wyróżnia się wybitną dokładnością pracy. Elektryczny silnik umożliwia korzystanie z zacieraczki w zamkniętych pomieszczeniach. Rama i uchwyt zacieraczki do betonu jest wyposażona w system zmniejszający drgania podczas wyrównywania i zacierania.

Dane techniczne:

Waga: 46 kg
Średnica: 600 mm
Wymiary łopatek: 250 x 150 mm
Kąt pochylenia: 0-15 stopnie
Silnik: elektryczny
Napięcie: 230 V
Moc: 2 kW
Prędkość obrotowa łopatek: 90 rpm