dla domu
Zadzwoń +48 792 782 402

Wynajem sprzętu budowlanego dla domu

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 1050 B CAGE DO KOSTKI BRUKOWEJ 9,5 KW

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 1050 B CAGE DO KOSTKI BRUKOWEJ 9,5 KW

Myjka ciśnieniowa karcher HD 1050 B CAGE do kostki brukowej jest przeznaczona do prac czyszczących.

Myjka ciśnieniowa idealnie nadaje się do czyszczenia fasad, w gospodarstwach i budownictwie. Myjka świetnie sprawdzi się rownież na działce w domu letniskowym, w garażu, w serwisach samochodowych.

Myjką ciśnieniową umyjemy samochód, motocykl i meble ogrodowe. Mocny silnik gwarantuje wydajność myjki, a mocna rama chroni myjkę ciśnieniową przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Myjka ciśnieniowa Karcher jest odporna na korozję. Za tłumienie wibracji i stabilność myjki Karcher odpowiada zderzak ochronny z gumowymi stopkami. Myjka posiada także uchwyt na ramię, który pozwala na jej wygodny transport. Silnik myjki ciśnieniowej Karcher, jest wyłączany automatycznie przy niskim poziomie oleju, eliminuje to ryzyko zatarcia myjki. Dzięki użyciu zaworu nadmiarowego, myjka ciśnieniowa jest chroniona przed powstaniem zbyt dużego ciśnienia. Niewielka głośność myjki jest zagwarantowana poprzez wbudowaną automatyczną redukcję obrotów, która dodatkowo wydłuża żywotność myjki.

Dane techniczne:

Silnik: Honda GX 390
Moc znamionowa: 9,5 kW
Robocza liczba obrotów: 3300 / min
Zbiornik: 1000 l / h
Długość węża dopływowego: 17,5 m
Ciśnienie robocze: od 4 do 23 MPa
Przepływ: od 400 do 780 l / h

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 5/12C DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI 2,5 KW

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 5/12C DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI 2,5 KW

Myjki ciśnieniowej Karcher HD 5/12C używa się do prac czyszczących. Myjka umożliwia na szybkie i niemal bezwysiłkowe mycie, jest niezastąpiona podczas oczyszczania elewacji budynków. Myjka przydaje się również do oczyszczania ogrodzeń, ścieżek i podjazdów. Myjką umyjemy również samochód. Myjka ciśnieniowa ma niewielki rozmiar i wagę dlatego poradzi sobie wszędzie tam gdzie potrzebujemy sporej mobilności i elastyczności. Myjka może pracować zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Dzięki swojej wydajności, myjka ciśnieniowa Karcher HD 5/12C poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Uchwyty zamocowane w myjce pozwalają wygodnie przetransportować ją na miejsce pracy. Długa żywotność myjki ciśnieniowej Karcher, gwarantuje automatyczny system redukujący ciśnienie i mosiężna głowica pompy. Filtr wody zabezpiecza pompę myjki ciśnieniowej przed zanieczyszczeniami.

Dane techniczne:

Zasilanie: 230V 50 Hz
Wydajność tłoczenia: 500 l/h
Ciśnienie robocze: 120 bar
Ciśnienie maksymalne: 175 bar
Moc przyłącza: 2,5 kW
Kabel zasilający: 5 m
Ciężar: 23,7 kg
Wymiary: 380 x 360 x 930 mm

MŁOTOWIERTARKA BOSCH GBH 2-26RE DO WIERCENIA 2,7 KG

MŁOTOWIERTARKA BOSCH GBH 2-26RE DO WIERCENIA 2,7 KG

Młotowiertarka BOSCH GBH 2-26RE znajduje zastosowanie w pracach remontowych oraz montażowych. Młotowiertarka idealnie nadaje się do wykonywania otworów zarówno w cegle, betonie, jak i innych materiałach takich jak drewno i stal. Młotowiertarka BOSCH o mocy 800 W i udarze 2,7 J to gwarancja szybkości wiercenia. Lekkość młotowiertarki pozwala komfortowo wiercić przez długi czas.

Blokada udaru umożliwia wiercenie w drewnie i metalu. Ogranicznik głębokości pozwala na kontrolę głębokości wiercenia. Młotowiertarka BOSCH GBH 2-26RE jest uniwersalna ponieważ doskonale nadaje się do wielu drobnych prac remontowo – budowlanych i instalacyjnych.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 800 W
Energia udaru: 2,7 J
Funkcja: Wiercenie
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Liczba udarów: 4000/min
Waga: 2,7 kg
Długość: 377 mm
Wysokość: 210 mm

MŁOTOWIERTARKA BOSCH GBH 2-28 DO WIERCENIA I KUCIA 2,9 KG

MŁOTOWIERTARKA BOSCH GBH 2-28 DO WIERCENIA I KUCIA 2,9 KG

Młotowiertarka BOSCH GBH 2-28 świetnie nadaje się do prac remontowych, montażowych i instalacyjnych takich jak skuwanie płytek, podkucia pod przewody i skuwanie tynku w niewielkich pomieszczeniach. Młotowiertarka BOSCH GBH 2-28 jest bardzo pomocna przy pracach związanych z montażem rekuperacji, wentylacji, instalacji elektrycznych. Młotowiertarka nada się również do podkuwania ścian i murów. Trwała konstrukcja młotowiertarki, pozwala na długie wiercenie lub kucie w komfortowych warunkach. Młotowiertarka BOSCH o większej mocy 880 W, zapewnia najwyższą wydajność ,a systemem Kick Back Control, zadba o bezpieczeństwo, błyskawiczne tempo wiercenia i kucia oraz największą wydajność dłutowania. Drgania nie nadwyrężają stawów ponieważ zostały zmniejszone aż o 27%.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 880 W
Funkcja: Wiercenie, kucie
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Liczba udarów:: 4000/min
Waga: 2,9 kg
Długość: 379 mm
Wysokość: 216 mm

UKOŚNICA DO PANELI BOSCH GCM 8SJL DO CIĘCIA KĄTOWEGO 1 600 W

UKOŚNICA DO PANELI BOSCH GCM 8SJL DO CIĘCIA KĄTOWEGO 1 600 W

Ukośnica do paneli BOSCH GCM 8 SJL jest stosowana w pracach remontowych i budowlanych, a także do prac stolarskich. Ukośnica do paneli BOSCH to doskonałe urządzenie do cięcia paneli pod odpowiednim kątem. Ukośnicy używa się głównie do cięcia drewna. Ukośnica charakteryzuje się wyjątkową precyzją cięcia. Drewno po skorzystaniu z ukośnicy BOSCH, nie jest postrzępione. Ukośnica jest doskonałym rozwiązaniem do cięcia drewna pod stolarkę okienną lub do schodów i balustrad. 2 dyszowy system odsysania pyłu, wbudowany w ukośnicę, zapewnia lepszą widoczność podczas cięcia materiału oraz czyste miejsce pracy. Ukośnicę bez problemu obsługują zarówno leworęczni jak i praworęczni użytkownicy. Mała masa ukośnicy pozwala na jej łatwe przenoszenie na różne miejsca pracy. Miękka okładzina softgrip gwarantuje niesamowity komfort cięcia.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1 600 W
Ustawienie kąta: 52o L / 60o P
Ø tarczy pilarskiej: 216 mm
Ustawienie nachylania: 47 ° L / 2 ° P
Wydajność cięcia przy 0°: 70 x 312 mm
Wydajność cięcia przy 45° (pod kątem): 70 x 214 mm
Wydajność cięcia przy 45° (ukośnie): 48 x 312 mm
Wymiary: 910 x 460 x 410 mm