dla instalatorów
Zadzwoń +48 792 782 402

Dla instalatorów

BRUZDOWNICA BOSCH GNF 35CA DO KUCIA SZCZELIN I WYCINANIA KANAŁÓW 1 400 W

BRUZDOWNICA BOSCH GNF 35CA DO KUCIA SZCZELIN I WYCINANIA KANAŁÓW 1 400 W

Bruzdownica BOSCH GNF 35CA jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Bruzdownica GNF 35CA służy do kucia szczelin o konkretnych wymiarach. Bruzdownicą możemy kuć szczeliny w twardych materiałach takich jak; beton, kamień lub cegła. Bruzdownica przyda się również do wycinania kanałów pod rury, kanałów pod przewody. Wyjątkowe system uszczelnienia to gwarancja trwałości bruzdownicy BOSCH. Za pewność stałej prędkości obrotowej przy zwiększonym obciążeniu odpowiada system Constant Electronic. Ergonomiczna rękojeść bruzdownicy umożliwia wygodne kucie szczelin i wycinanie w ścianie.

Dane techniczne:

Moc: 1 400 W
Prędkość obrotowa: 9 300 / min
Regulowana głębokość rowka: 0 -35 mm
Szerokość cięcia: 3 -39 mm
SŚrednica tarczy: 150 mm
Waga: 316 mm
Wysokość: 346 mm
Wysokość napełniania: 910 mm

dalmierz laserowy

DALMIERZ LASEROWY BOSCH DLE 40 DO POMIARÓW 0,18 KG

Dalmierz laserowy BOSCH DLE 40 jest przeznaczony do prac związanych z wykonywaniem pomiarów np; podczas prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych we wnętrzach, montażowych, instalacyjnych i geodezyjnych. Dalmierza laserowego BOSCH używa się do mierzenia odległości na placu budowy, a także podczas prac geodezyjnych. Najmniejszy dalmierz laserowy na świecie. Dalmierz wyróżnia się najwyższą precyzją i poręcznym formatem. Precyzyjne, intuicyjne pomiary długości powierzchni. Dalmierz jest bardzo prosty w obsłudze za sprawą logicznego i przejrzystego wyświetlacza. Miękka rękojeść soft grip to pewność komfortu mierzenia dalmierzem laserowym BOSCH DLE 40. Za odporność urządzenia w warunkach budowlanych odpowiada klasa ochrony IP 54 i mocna konstrukcja dalmierza.

Dane techniczne:

Masa: 0,18 kg
Zakres pracy: 0-40 m
Dioda laserowa: 635 nm
Moc diody lasera: 1 mW
Czas pomiaru: 0,5 s
Czas pomiaru max: 4 s
Zasilanie: 4 x1,5 V
Min. zakres pomiaru: 0,05 m

DETEKTOR BOSCH GMS 120 DO LOKALIZACJI OBIEKTÓW W ŚCIANACH 120 MM

Intuicyjny i prosty w obsłudze Detektor BOSCH GMS 120 jest przeznaczony do wykrywania obiektów. Detektor BOSCH GMS wykrywa obiekty takie jak; metale magnetyczne, metale niemagnetyczne, przewody pod napięciem i konstrukcje drewniane. Dzięki zlokalizowaniu różnych obiektów w ścianie, przed rozpoczęciem np; wiercenia, zapobiegniesz uszkodzeniom i zwiększasz bezpieczeństwo swojej pracy. Detektor szczególnie przydaje się do wykrywania obiektów podczas prac remontowych i prac takich jak; montaż szaf, umywalek, blatów kuchennych, kotłów i systemów grzewczych, instalacji klimatyzacji i systemów przeciwpożarowych. Detektor BOSCH GMS 120 jest najchętniej wybieranym detektorem, posiada system automatycznej kalibracji, wspomagając tym samym precyzyjne pomiary. Detektor BOSCH GMS 120 posiada skalę Centre Finder, funkcja umożliwia wskazanie środka wykrywanych obiektów oraz materiału z jakiego jest wykonany. Trójkolorowy pierścień diodowy LED detektora wyraźnie wskazuje wykrycie lub brak wykrycia obiektu. Detektor jest bardzo trwały za sprawą gumowej okładziny, odpornej obudowy na uderzenia, a także stopniem ochrony przed pyłem i wodą IP54.

Dane techniczne:

Max. głębokość detekcji: 120 mm
Max głębokość detekcji metali magnetycznych: 120 mm
Max głębokość detekcji metali niemagnetycznych: 80 mm
Max głębokość detekcji przewodów: 50 mm
Max głębokość detekcji konstrukcji z drewna: 38 mm
Ochrona: IP 54
Zasilanie: 1 x 9 V 6LR61
Waga: 0,27 kg

niwelator laserowy

NIWELATOR LASEROWY STANLEY RL200GR DO WYZNACZANIA RÓŻNIC WYSOKOŚCI 200 M

Niwelator laserowy STANLEY RL200GR jest przeznaczony do wyznaczania różnicy wysokości punktów pomiarowych. Niwelator laserowy jest używany do prac budowlanych ale przydaje się również podczas prac remontowych i geodezyjnych. Najczęściej niwelator laserowy spotkamy na placach budowy lub w remontowanych obiektach. Niwelator laserowy jest także podstawowym narzędziem każdego geodety. Niwelator doskonale sprawdza się na budowie, podczas projektowania ogrodu i budowania oraz modernizacji dróg. Niwelator laserowy to idealne rozwiązanie podczas tworzenia mapy terenu i budowania parkingów. Niwelatorem można również sprawdzić poprawność wykonanych fundamentów oraz ścian, które postawiła firma budowlana. Niwelatorem da się także sprawdzić kąt między ścianą działową, a podłogą i sufitem. Niwelator to doskonałe rozwiązanie do wypoziomowania gruntu, stworzenia podjazdu lub chodnika. Niwelator laserowy STANLEY RL200GR znakomicie sprawdza się podczas remontu. Możemy nim sprawdzić poziom dekoracji wnętrz, niwelatorem wyznaczymy także punkty do zawieszenia obrazów i zdjęć. Wiązka laserowa niwelatora umożliwia także precyzyjne malowanie dekoracyjnych pasów na ścianie, precyzyjne odcięcie sufitu, tapetowanie, wyznaczanie linii, do której będziemy układać boazerię. Niwelatorem sprawdzimy także czy kafelki są ułożone w linii prostej.

Dane techniczne:

Dokładność poziomowania: 1,6 mm na 30 m
Zakres samopoziomowania: 5 stopni
Zasięg pomiaru: do 200 m
Dodatkowe właściwości: wodoszczelny
Dioda laserowa: 650 nm
Moc diody: 1 mW
Zakres temperatury pracy: -6oC do +49oC
Wytrzymałość baterii: do 25 godzin

niwelator optyczny

NIWELATOR OPTYCZNY STANLEY AL24DVP DO WYKONYWANIA POMIARÓW RÓŻNIC WYSOKOŚCI 90 M

Niwelator optyczny STANLEY AL24DVP to urządzenie służące do wyznaczania różnicy wysokości punktów pomiarowych. Niwelator optyczny jest wykorzystywany w pracach budowlanych, remontowych, montażowych, instalacyjnych i geodezyjnych. Niwelator optyczny jest często spotykany na placach budowy. Niwelator to jeden z podstawowych narzędzi pracy geodety. Niwelator optyczny STANLEY AL24DVP wykorzystuje się podczas projektowania ogrodów i modernizacji dróg. Niwelator optyczny świetnie sprawdzi się do przeprowadzania pomiarów pod budowanie dróg i parkingów. Niwelator idealnie nadaje się do tworzenia mapy terenu. Doskonale nadaje się również do sprawdzenia poprawności fundamentów i ścian. Niwelatorem można także zmierzyć kąt między ścianą działową a podłogą i sufitem. Niwelator optyczny STANLEY AL24DVP to idealne rozwiązanie do wypoziomowania gruntu, do stworzenia chodnika i podjazdu.

Dane techniczne:

Dokładność: 1,6 mm na 45 m
Zasięg: 90 m
Stopień ochrony: 54IP
Dioda: 24x
Poziomowanie: ręczne
Sposób niwelowania: samopoziomujący mechanizm wahadłowy z tłumieniem magnetycznym
Pole widzenia: 1 do 15’ Odporny na trudne warunki pogodowe

PIŁA SZABLASTA BOSCH GSA 1300 PCE DO CIĘCIA 1 300 W

PIŁA SZABLASTA BOSCH GSA 1300 PCE DO CIĘCIA 1 300 W

Piła szablasta BOSCH GSA 1300 PCE jest przeznaczona do prac budowlanych i remontowych. Piła szablasta BOSCH jest poręcznym urządzeniem do cięcia różnych materiałów. Piłą wykonuje się niesamowice gładkie, szybkie i precyzyjne cięcia, bez postrzępień. Z piły szablastej możemy skorzystać w domu ale także na zewnątrz. Piła szablasta jest uniwersalnym narzędziem warsztatowym. Z piły szablastej korzystają ogrodnicy, stolarze, mechanicy, ślusarze i instalatorzy. Piła BOSCH posiada najniższy wskaźnik poziomu drgań w tej klasie urządzeń. Rękojeść, system równoważenia masy, a także komfortowa rękojeść to gwarancja wygodnego cięcia. Silnik 1 300 W z systemem Constant Electronic zapewnia doskonałą skuteczność cięcia. System SDS umożliwia wymianę brzeszczotu jedną ręką. Dioda zamontowana w pile, umożliwia oświetlenie ciemnych miejsc.

Dane techniczne:

Moc: 1 300 W
Piła, długość skoku: 28 mm
Prędkość skokowa: 2 900 / min
Waga: 4,1 kg
Głębokość cięcia w drewnie: 230 mm
Głębokość cięcia profili i rur metalowych: 20 mm
Emisja drgań: 21 m/s2

WIERTNICA BOSCH GDB 180 WE DO WIERCENIA NA MOKRO W BETONIE 2 000 W

Wiertnica BOSCH GDB 180 WE jest przeznaczona do prac budowlano-remontowych. Wiertnica idealnie nadaje się do wiercenia na mokro w betonie. Świetnie radzi sobie z wierceniem otworów w ścianach, posadzkach i płytkach gresowych. Bardzo wydajny silnik o mocy 2000 W to pewność skutecznego wiercenia w betonie. Solidna konstrukcja i przekładnia zanurzona w oleju to gwarancja trwałości wiertnicy BOSCH GDB 180 WE. Wiercenie w betonie wiertnicą BOSCH można przeprowadzić zarówno z ręki jak i na stojaku. Niska waga umożliwia komfortowe wiercenie.

Dane techniczne:

Moc: 2 000 W
Prędkość obrotowa: 900 - 2 800 / min
Uchwyt stanowiskowy: 1 1/4 “ UNC
Waga: 5,2 kg
Zakres wierceń: 180 mm
Długość: 481 mm
Szerokość: 109 mm
Wysokość: 294 mm

zaciskarka

ZACISKARKA DO RUR PM-1632 U+TH

Zaciskarka do rur PM-1632 U+TH jest przeznaczona do prac instalacyjnych, montażowych z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych, zaciskarka przydaje się także do prac związanych z montażem ogrzewania podłogowego i ściennego. Zaciskarkę do rur stosuje się do połączeń PEX za pomocą złączy zaprasowywanych.

zgrzewarka

ZGRZEWARKA DO RUR PCV MAR-POL DO ZGRZEWANIA RUR 2660 W

Zgrzewarka do rur pcv MAR-POL jest przeznaczona do prac instalacyjnych. Zgrzewarka do rur służy do zgrzewania rur. Zgrzewarka MAR-POL jest doskonałym narzędziem do prac związanych z wykonywaniem instalacji sanitarnej, nada się również do prac kanalizacyjnych i hydraulicznych.

Dane techniczne:

Moc: 2 000 W
Napięcie znamionowe: 230V ~ 50 Hz
Moc: 2660 W
Regulacja temperatur: 50-300 °C
Zakres zgrzewanych rur: 16-63 mm