narzędzia dla ogrodu
Zadzwoń +48 792 782 402

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego dla ogrodu

PIŁA SPALINOWA OLEO-MAC GS 411 325 DO CIĘCIA I OBRÓBKI DREWNA 1,9 KW

PIŁA SPALINOWA OLEO-MAC GS 411 325 DO CIĘCIA I OBRÓBKI DREWNA 1,9 KW

Piła spalinowa OLEO-MAC GS 411 325 jest przeznaczona do prac ogrodniczych oraz wycinkowych. Piła spalinowa OLEO MAC jest przeznaczona do wszystkich prac związanych z cięciem i obróbką drewna. Piłę spalinową stosuje się w ratownictwie, ogrodnictwie oraz przemyśle drzewnym. Piła znajdzie zastosowanie w wycinaniu drzew , krzewów, cięciu gałęzi i drewna opałowego do pieca lub kominka.

Właściwy wydatek oraz maksymalna trwałość piły spalinowej jest zagwarantowana przez automatyczną pompkę olejową, wykonaną z aluminium. Zmniejszone zużycie paliwa oraz łatwe uruchomienie zapewnia cyfrowa cewka z elektroniczną regulacją. Przed szkodliwymi wibracjami chroni układ antywibracyjny piły spalinowej OLEO-MAC z 3 sprężynami i 2 gumowymi amortyzatorami.

Dane techniczne:

Moc: 1,9 kW
Pojemność: 39 cm3
Długość prowadnicy: 41 cm
Łańcuch: ⅜ x .050
Pompa Olejowa: automat, regulowana, nie podaje oleju na biegu jałowym
Pojemność zbiornika oleju: 0.22 l
Pojemność zbiornika paliwa: 0.32 l
Waga (bez łańcucha i prowadnicy): 4,4 kg

GLEBOGRYZARKA STIGA SRC 775 RG DO SPULCHNIANIA GLEBY 3,1 KW

GLEBOGRYZARKA STIGA SRC 775 RG DO SPULCHNIANIA GLEBY 3,1 KW

Glebogryzarka STIGA SRC 775 RG jest przeznaczona do prac ogrodowych i do prac związanych z uprawą roślin. Glebogryzarka STIGA świetnie nadaje się do spulchniania i wyrównywania powierzchni gleby w ogrodzie. Glebogryzarki stosuje się w nowo zakładanych ogrodach, na działkach, przy zakładaniu nowego trawnika. Glebogryzarka STIGA SRC 775 RG to uniwersalna maszyna do przygotowania gleby

pod różne prace, a także mieszania z nią nawozów. Glebogryzarką przygotujesz glebę pod sadzenie warzyw i innych roślin, a także spulchnisz ziemię w międzyrzędziach. Uciążliwe chwasty usuniesz bardzo łatwo, stosując Glebogryzarkę STIGA. Glebogryzarka odznacza się wysoką sprawnością za sprawą mocnego silnika i ergonomicznej, wyważonej konstrukcji. Glebogryzarka STIGA jest bardzo prosta w prowadzeniu. Do glebogryzarki można zamontować wiele akcesoriów.

Dane techniczne:

Silnik: Spalinowy, 4 suwowy
Model silnika: TM 60
Pojemność skokowa: 182 cm³
Moc znamionowa silnika: 3,10 kW
Obroty silnika: 3300 rpm
Pojemność zbiornika paliwa: 3 L
Pojemność przekładni olejowej: 0,5 L

KOSA SPALINOWA OLEO-MAC SPARTA 440T DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNOWANIA TERENU 1,6 KW

Kosa spalinowa jest przeznaczona do prac ogrodniczych, Kosa spalinowa OLEO-MAC SPARTA 440T, sprawdza się przy ścinaniu trawy, zarośli, chwastów i niewielkich drzewek. Kosę spalinową OLEO-MAC możesz wykorzystać również do koszenia trawy wokół drzewek i wszystkich innych miejsc, w które klasyczna kosiarka nie dotrze. Kosa spalinowa OLEO-MAC SPARTA 440T świetnie sprawdzi się w ogrodach o dużej powierzchni i w ogrodach, w których jest sporo przeszkód podczas koszenia trawy. Kosa spalinowa przyda się do koszenia trawy na obrzeżach, przy płotach i ogrodzeniach. Kosa spalinowa idealnie sprawdza się na powierzchniach z dużą ilością kamieni. Kosa spalinowa OLEO-MAC SPARTA 440T doskonale radzi sobie podczas intensywnego przycinania trawy. Wytrzymała konstrukcja kosy spalinowej, a także aluminiowa obudowa sprzęgła z wyjątkową odpornością na wstrząsy i naprężenia, gwarantuje trwałość sprzętu. Kontrolę chłodzenia kosy spalinowej OLEO-MAC zapewnia duże koło zamachowe kosy zaprojektowane pod kątem. Obszerny, filcowy filtr powietrza daje pewność doskonałej ochrony silnika kosy spalinowej nawet w suchym i zapylonym otoczeniu.

Dane techniczne:

Moc znamionowa silnika: 1,6 kW
Średnica osłony wału: 28 mm
Uchwyt: rękojeść
Wyposażenie: pasy podwójne
Sprzęgło: tak
Pojemność zbiornika paliwa: 0,87 l
Ciężar: 7,4 kg

KOSIARKA SPALINOWA WORLD GRASS FL 460S DO KOSZENIA 510 MM

KOSIARKA SPALINOWA WORLD GRASS FL 460S DO KOSZENIA 510 MM

Kosiarka spalinowa WORLD GRASS FL 460S jest używana do prac ogrodowych. Jej głównym przeznaczeniem jest koszenie trawy. Kosiarka spalinowa WORLD GRASS idealnie sprawdza się przy gęstej roślinności ogrodowej. Kosiarka spalinowa jest przeznaczona do trawników o dużej powierzchni. Kosiarka WORLD GRASS jest najlepszym możliwym rozwiązaniem do koszenia trawy na nierównym terenie. Uniwersalna kosiarka do pielęgnacji ogrodu. Kosiarka spalinowa WORLD GRASS FL 460S wyposażona w mocny silnik to gwarancja wydajności koszenia trawy. Wysokość uchwytu kosiarki możemy regulować w prosty sposób, dzięki ząbkowanemu systemowi mocowania górnej części. Regulację obrotów silnika kosiarki spalinowej WORLD GRASS, wykonamy z panelu kontrolnego znajdującemu się w zasięgu ręki operatora. Dźwignia hamulca i napędu, umieszczona obok sprawia, że praca kosiarką jest intuicyjna. Płynne koszenie trawy, umożliwiają stalowe łożyska kół kosiarki. Szerokość koszenia 46 cm, to pewność odpowiedniego dopasowania do każdych warunków.

Dane techniczne:

Moc silnika: 4 KM
Szerokość koszenia: 46 cm/td>
Waga: 31 kg
Pojemność zbiornika paliwa: 0,8 l
Pojemność kosza: 50 l
Wysokość koszenia: 30-90 mm
Rodzaj uchwytu: ergonomiczny, regulowana wysokość

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 1050 B CAGE DO KOSTKI BRUKOWEJ 9,5 KW

MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HD 1050 B CAGE DO KOSTKI BRUKOWEJ 9,5 KW

Myjka ciśnieniowa karcher HD 1050 B CAGE do kostki brukowej jest przeznaczona do prac czyszczących. Myjka ciśnieniowa idealnie nadaje się do czyszczenia fasad, w gospodarstwach i budownictwie. Myjka świetnie sprawdzi się również na działce w domu letniskowym, w garażu, w serwisach samochodowych. Myjką ciśnieniową umyjemy samochód, motocykl i meble ogrodowe. Mocny silnik gwarantuje wydajność myjki, a mocna rama chroni myjkę ciśnieniową przed uszkodzeniami mechanicznymi. Myjka ciśnieniowa Karcher jest odporna na korozję. Za tłumienie wibracji i stabilność myjki Karcher odpowiada zderzak ochronny z gumowymi stopkami. Myjka posiada także uchwyt na ramię, który pozwala na jej wygodny transport. Silnik myjki ciśnieniowej Karcher, jest wyłączany automatycznie przy niskim poziomie oleju, eliminuje to ryzyko zatarcia myjki. Dzięki użyciu zaworu nadmiarowego, myjka ciśnieniowa jest chroniona przed powstaniem zbyt dużego ciśnienia. Niewielka głośność myjki jest zagwarantowana poprzez wbudowaną automatyczną redukcję obrotów, która dodatkowo wydłuża żywotność myjki.

Dane techniczne:

Silnik: Honda GX 390
Moc znamionowa: 9,5 kW
Robocza liczba obrotów: 3300 / min
Zbiornik: 6,5 l
Ilość doprowadzenia wody: 1000 l / h
Długość węża dopływowego: 7,5 m
Przepływ: od 400 do 780 l / h

ODKURZACZ OASE PONDOVAC 4 DO ODSYSANIA ZANIECZYSZCZEŃ I SZLAMU ZE ZBIORNIKÓW WODNYCH 1 700 W

ODKURZACZ OASE PONDOVAC 4 DO ODSYSANIA ZANIECZYSZCZEŃ I SZLAMU ZE ZBIORNIKÓW WODNYCH 1 700 W

Odkurzacz OASE PONDOVAC 4 jest przeznaczony do pracy ogrodowej takiej jak odsysanie zanieczyszczeń z dna stawu i basenu, a także do prac remontowych takich jak odsysanie wilgoci z domu. Odkurzacz przydaje się o każdej porze roku, można go także wykorzystać do pracy na sucho i na mokro do prac przy domu. Odkurzacz OASE usuwa cząsteczki zanieczyszczeń zanim negatywnie wpłyną na jakość wody. Wysoką wydajność oczyszczania gwarantuje mocny silnik odkurzacza OASE oraz wydajność 5000 l / h. Wysokość zasysania 2,4 m sprawia, że odkurzacz poradzi sobie z prawie każdym zbiornikiem wodny. Długi kabel pozwala komfortowo oczyszczać na sporym terenie, a długi wąż ssawny umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Niewielkie wymiary i waga odkurzacza, pozwalają bez problemu przetransportować go, do miejsca wymagającego oczyszczenia.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1 700 W
Długość kabla: 4 m
Max wysokość zasysania: 2,40 m
Max wydajność: 5 000 l / h
Długość węża ssawnego: 5 m
Długość wężą odpływowego: 2,5 m
Waga: 13,10 kg
Wymiary: 435 x 395 x 670 mm

SIEWNIK DO RÓWNOMIERNEGO I PRECYZYJNEGO ROZSIEWANIA

Siewnik to uniwersalny sprzęt przeznaczony do prac ogrodowych. Siewnik jest idealnym rozwiązaniem do siewu nasion wiosną i do solenia zimą. Użycie pneumatycznych kół, możliwość regulacji dozowania i pojemny 36 l zbiornik sprawia, że siewnika można użyć do pracy na większych powierzchniach i w każdych warunkach. Ergonomiczny uchwyt dozujący siewnika, ułatwia regulację rozrzutu nasion lub soli.

Dane techniczne:

Waga: 9,7 kg
Zasięg rozrzutu: 2 m
Pojemność: 36 l
Szerokość: 48 cm
Wysokość: 82 cm

WALEC OGRODOWY DO ZAKŁADANIA I PIELĘGNACJI TRAWNIKA

Walec ogrodowy jest przeznaczony do prac ogrodowych takich jak niwelacja ubytków w trawniku, wałowanie trawy. Walec ogrodowy ułatwia zakładanie ogrodu podczas prac związanych z przygotowaniem gruntu pod trawnik. Walec wyrównuje podłoże, rozbija bryłki piachu i wypełnia ubytki. Walec wykorzystuje się również do wałowania gruntu po wysiewie, zapewnia to lepszy kontakt nasion z glebą, wpływa to na tempo ich kiełkowania. Korzystając z darniny, walec ogrodowych jest idealnym rozwiązaniem, żeby pomóc darninie się ukorzenić.

Dane techniczne:

Waga: 108 kg
Szerokość robocza: 58 cm
Szerokość: 58 cm
Wysokość: 126 cm

WERTYKULATOR JOHN DEER D38R SPALINOWA PB-95 DO USUWANIA MCHU 2,3 KW

Wertykulator JOHN DEER D38R jest zaprojektowany do prac ogrodniczych. Wertykulatora JOHN DEER używa się do napowietrzania gleby, usuwania warstwy filcu, porostów, mchu, kiełkujących chwastów i starej trawy. Napowietrzenie gleby wertykulatorem JOHN DEER, poprawia gospodarkę powietrzno-wodną niższych warstw ziemi. Trwała, a zarazem lekka obudowa, wykonana z aluminium ułatwia przenoszenie wertykulatora. Wertykulator posiada również funkcję regulacji głębokości roboczej. Do wertykulatora można zamontować zbiornik na mech i ściółkę.

Dane techniczne:

Silnik: Benzynowy, górnozaworowy
Producent silnika: Briggs & Stratton
Pojemność skokowa: 148 cm3
Moc znamionowa silnika: 2,3 kW
Liczba noży roboczych: 15
Waga: 35 kg
Do trawników o powierzchni: 1500 m2
Szerokość robocza: 38 cm