dla tynkarzy
Zadzwoń +48 792 782 402

Dla tynkarzy

AGREGAT TYNKARSKI PFT G4 DO WYKONYWANIA TYNKÓW GIPSOWYCH 22 L / MIN

AGREGAT TYNKARSKI PFT G4 DO WYKONYWANIA TYNKÓW GIPSOWYCH 22 L / MIN

Agregat tynkarski PFT G4 jest przeznaczony do prac remontowo-budowlanych. Agregatu tynkarskiego używa się, do urabiania wytwarzanych fabrycznie suchych zapraw mieszanych maszynowo. Agregat tynkarski przyspiesza i poprawia jakość nakładania materiałów. Agregat napełnia się materiałem z worka lub bezpośrednio z silosu lub kontenera. Materiał który możesz umieścić w agregatorze to np; tynk gipsowy, tynk gipsowo-wapienny, tynk cementowy, tynk wapienny, tynk wapienno-cementowy, szlamy mineralne, zaprawa do wypełniania fug, zaprawa zbrojeniowa i klejąca, zaprawa murarska i szpachlówka samopoziomująca. Profesjonalne agregat, które poradzi sobie z każdym wyzwaniem, dzięki swojej trwałości, sprawdzi się w ciężkich warunkach.

Dane techniczne:

Wydajność pompy: ok 22 l / min
Ciśnienie podawania: 30 bar
Odległość podawania: do 50 m
Elektryzacja: 400 V, 3 fazy, 50 Hz
Silnik pompy: 5,5 k, 385 obr / min
Silnik koła dozującego: 0,75 kW, 28 obr / min
Ciśnienie na przyłączu wody: 2,5 bar
Wysokość napełniania: 910 mm

MIESZADŁO DO ZAPRAW RUBI RUBIMIX-16 ERGOMAX DO PRZYGOTOWYWANIA ZAPRAW MURARSKICH I TYNKARSKICH 1600 W

MIESZADŁO DO ZAPRAW RUBI RUBIMIX-16 ERGOMAX DO PRZYGOTOWYWANIA ZAPRAW MURARSKICH I TYNKARSKICH 1600 W

Mieszadło do zapraw RUBI RUBIMIX-16 ERGOMAX jest przeznaczone do prac budowlano-remontowych. Mieszadła używa się do przygotowania zapraw murarskich i tynkarskich. Mieszadło posłuży nam do rozdrobnienia; farby, lakierów, gładzi, tynków i gipsów, zapraw cementowych i klejów. Mieszadło do zapraw posiada regulowaną wysokość uchwytu co umożliwia dopasowanie do każdego użytkownika i zapewnienie mu komfortowej pracy. Mocny silnik 1600 W sprawia, że mieszadło jest bardzo wydajne i niezawodne. Uchwyt z dwóch rodzajów materiałów, to pewność stabilności i wygody. Mieszadło do zapraw posiada podwójną izolację.

Dane techniczne:

Głębokość cięcia: min 40 mm, max 125 mm
Długość ostrza: 400 mm
Waga: 35 kg

SILOMAT PFT - KASETA GABR DO AUTOMATYCZNEGO I BEZPYŁOWEGO TŁOCZENIA SUCHEJ ZAPRAWY 20 KG / MIN

Silomat PFT jest przeznaczony do prac budowlano-wykończeniowych. Silomat umożliwia bezpyłowe tłoczenie materiałów przeznaczonych do przygotowywania mieszanek tynkarskich i innych zapraw. Dzięki silomatowi PFT przygotujesz tynki maszynowe takie jak; tynk wapienny, tynk cementowy, tynk cementowo-wapienny, tynk gipsowy, zaprawa murarska zaprawa do betonu, zaprawa klejowa i kruszywo. Silomat, dzięki swoim parametrom technicznym, jest wyjątkowo wydajnym urządzeniem. Silomat PFT posiada liczne ułatwienia takie jak; wbudowane nakładki do wózka widłowego i rozkładane uchwyty do przenoszenia. Silomat całkowicie bezpyłowo i automatycznie tłoczy suchą zaprawę do pompy mieszającej lub mieszarki do zapraw. Silomat jest odporny na trudne warunki i bardzo praktyczny. Silomat PFT dzięki swojej konstrukcji, jest prosty w konserwacji.

Dane techniczne:

Zasięg tłoczenia: do 100 m
Wydajność tłoczenia: ok 20 kg / min
Prąd trójfazowy: 400 V, 50 Hz
Bezpiecznik: 32 A
Przewód zasilający: 5 x 4 mm2 z wtyczką CEE
Wydajność: 6,1 kW
Ciśnienie max: 2,5 bar
Ilość powietrza: ok 100 Nm3 / h

ZACIERACZKA DO TYNKÓW EIBENSTOCK EPG 400 DO SZYBKIEGO ZACIERANIA I WYGŁADZANIA TYNKÓW 500 W

ZACIERACZKA DO TYNKÓW EIBENSTOCK EPG 400 DO SZYBKIEGO ZACIERANIA I WYGŁADZANIA TYNKÓW 500 W

Zacieraczka do tynków EIBENSTOCK EPG 400 jest przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Zacieraczka EPG 400 umożliwia skrobanie, zacieranie, wygładzanie i wykonywanie faktury tynku. Zacieraczki EIBENSTOCK używa się również do szlifowania paneli izolacji cieplnej. Zacieraczka do tynków EIBENSTOCK EPG 400 to doskonałe rozwiązanie do wygładzania i czyszczenia powierzchni. Zacieraczka posiada bezstopniową regulację prędkości. Zacieraczka wyposażona w specjalną potrójną przekładnię, gwarantuje wysoki moment obrotowy, moc i trwałość. Mały ciężar zacieraczki EIBENSTOCK EPG 400 umożliwia pracę, prawie bez żadnego wysiłku. Miękka rękojeść Zacieraczki EIBENSTOCK umożliwia komfortowy chwyt. Spora powierzchnia tarczy pozwala na wydajne i szybkie czyszczenie lub wygładzanie powierzchni.

Dane techniczne:

Moc: 500 W
Zasilanie: 230 V
Prędkości obrotowe: 0-60 / min
Średnica tarczy bazowej: 370 mm
Wrzeciono: rzep
Masa: 3,5 kg

ZACIERACZKA DO TYNKÓW MIXER VERTIGO DO WYGŁADZANIA WSZYSTKICH PRODUKTÓW WYKOŃCZENIOWYCH 40-60 M2/H

ZACIERACZKA DO TYNKÓW MIXER VERTIGO DO WYGŁADZANIA WSZYSTKICH PRODUKTÓW WYKOŃCZENIOWYCH 40-60 M2/H

Zacieraczka do tynków MIXER VERTIGO jest przeznaczona do prac wykończenowych. Zacieraczka służy do wygładzania wszystkich produktów wykończeniowych takich jak zaprawy cementowo-wapienne i gipsowe. Zacieraczką możemy także szlifować, polerować, zdzierać, czyścić i wykańczać różne powierzchnie. Lekka i prosta w obsłudze zacieraczka. Zacieraczka posiada ergonomiczny uchwyt zapewniający maksymalny komfort i wydajność podczas pracy. Tarcza zacieraczki o dużej powierzchni umożliwia jednoczesne wyrównywanie sporej powierzchni.

Dane techniczne:

Moc: 500 W
Ciężar: 35 kg
Wydajność: 230 V 50 Hz
Długość: 60 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 45 cm
Pojemność zbiornika: 5 l