Zadzwoń +48 792 782 402

INNE

PRZECINARKA DO STYROPIANU MAX GJ 100 DO BEZODPADOWEGO CIĘCIA STYROPIANU 280 MM

Przecinarka do styropianu MAX GJ 100 jest przeznaczona do prac budowlanych i remontowych. Przecinarka MAX GJ 100 służy do bezodpadowego cięcia styropianu i styroduru. Przecinarką możemy wykonać cięcia wszystkich wariantów; cięcia proste, cięcia skośne, frezy i cięcia z grubości. Precyzyjne odmierzanie płyt styropianowych, umożliwia funkcjonalny przymiar przecinarki. Przecinarka MAX GJ 100 charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i wagą, umożliwia to prosty transport na miejsce pracy.

Dane techniczne:

Wysokość: 110 cm
WMaksymalna wysokość cięcia: 1005 mm
Długość całkowita urządzenia ( z rozłożonymi nogami): 1700 mm
Waga urządzenia: 13 kg
Transformator zasilający: 230/24 V
Moc transformatora: 120 W

PODNOŚNIK DO PŁYT GIPSOWYCH MARPOL 4M

Podnośnik do płyt gipsowych 4M MARPOL jest przeznaczony do prac wykończeniowych i instalacyjnych. Podnośnik do płyt gipsowych stosuje się do podnoszenia płyt gipsowych. Jest niezbędnym elementem wyposażenia np: przy pracach związanych z podwieszanym sufitem oraz montażem płyt G-K. Podnośnik MARPOL doskonale sprawdzi się przy remontach w gospodarstwach domowych, budowach i w firmach, które zajmują się remontami. Dzięki podnośnikowi do płyt gipsowych znacznie uprościsz i przyśpieszysz prace instalacyjne i wykończeniowe. Za bezpieczeństwo użytkownika podnośnika odpowiada hamulec, który pozwala na zatrzymanie na dowolnej wysokości bez możliwości złożenia się części roboczej podczas pracy. Wysokość podnoszenia aż 4 metry umożliwia komfortową pracę. Za stabilność podnośnika odpowiada blokada kół, a dzięki zastosowaniu systemu bloczkowego, uniesienie płyt gipsowych nie stanowi żadnego problemu.

Dane techniczne:

Rozmiary podstawy: 140 x 140 cm
Odległość między podstawą a podłogą: 38 cm
Min. wysokość operowania: 170 cm
Max. wysokość operowania: 400 cm
Zakres rozkładania ramion: 105 - 280 cm
Średnica kół: 10 cm
Podwójne zabezpieczenie: Tak
Waga: 43 kg

PALNIK DO ZGRZEWANIA PAPY TERMOZGRZEWALNEJ 100 KW

Palnik do papy jest przeznaczony do prac dekarskich. Palnik służy do zgrzewania papy termozgrzewalnej. Niska waga umożliwia komfortowe zgrzewanie papy termozgrzewalnej. Moc 100 kW w połączeniu z niskim zużyciem gazu to gwarancja skutecznego i wydajnego zgrzewania.

Dane techniczne:

Moc: 100 kW
Zużycie gazu: 3,1 kg / h
Waga: 3 kg
Zasilanie: propan, butan

ZESTAW DO ZAMGŁAWIANIA DO UŻYTKU ZE SPRĘŻARKĄ POWIETRZA O MINIMALNYM WYDATKU PRAKTYCZNYM 70 L/H

Zestaw służy do dezynfekcji służy do zamgławiania, odkażania, sterylizacji mieszkań, pomieszczeń firmowych, biur, hal, magazynów oraz obiektów użyteczności publicznej i przestrzeni otwartych za pomocą preparatów biobójczych. Rozpylenie preparatów w postaci "suchej mgły" średnia wielkość kropli około 10 um, max 50 um w znacznym stopniu poprawia zasięg działania preparatu, a co za tym idzie obszar jego penetracji. Zamgławianie jest skuteczne w przypadku koronawirusa, ponieważ wirus ten jest wrażliwy na środki chemiczne np. m.in. na nadtlenek wodoru. Odpowiednio oczyszczone z drobnoustrojów (bakterie i wirusy) czy alergenów powietrze znacząco zmniejsza także ryzyko zachorowań na najczęściej występujące choroby. Oferujemy nie tylko usługę wypożyczenia zamgławiaczy, ale także kompleksową usługę dezynfekcji poprzez zamgławianie. Firma dezynfekująca, odkażająca pomieszczenia świadczy usługi dezynfekcji ,zamgławiania na terenie Śląska m.in. w Wodzisławiu Śląskim, Rybniku, Raciborzu, Jastrzębiu-Zdroju, Żorach, Zabrzu, Cieszynie, Gliwicach, Mikołowie i Katowicach. Koszt usług odkażania ,zamgławiania ustalany jest na zapytanie wg rodzaju pomieszczeń, ich kubatury oraz rodzaju użytego preparatu biobójczego.

Dane techniczne:

Pojemność zbiornika: 500 ml
Ciśnienie robocze: 0,3 MPa