mini koparki
Zadzwoń +48 792 782 402

KOPARKI, MINI KOPARKI, POJAZDY

MINI KOPARKA WACKER NEUSON ET18 DO KOPANIA 2,4 M

Mini koparka Wacker Neuson ET18 przeznaczona jest do prac ziemnych, robót drogowych, prac górniczych i prac budowlanych. Mini koparka Wacker Neuson sprawdzi się w każdej pracy wymagającej wykopania ziemi, oddzielania urobku, ładowania ziemi na maszyny transportowe oraz usuwaniu gleby. Mini koparka Wacker Neuson ET18 jest niezbędnym wyposażeniem każdej profesjonalnej firmy budowlanej. Mini koparka przyda się także przy wykopach pod fundamenty. Mini koparka Wacker Neuson ET18 jest uniwersalną maszyną budowlaną. Dzięki swojemu rozmiarowi, mini koparka może pracować w miejscach niedostępnych zwykłym koparkom. Siła zwiększona o 30% połączona z optymalnym chłodzeniem to gwarancja wydajności kopania. Przestronna kabina mini koparki zapewnia doskonałą widoczność i komfort użytkownika podczas kopania. Mini koparka Wacker Neuson ma niezawodny system wysięgnika, z różną długością ramienia. Wysokoprężny silnik, innowacyjny system hydrauliczny i duża moc to pewność wysokiej jakości kopania. Transport: 1 km -> 5 zł

Dane techniczne:

Głębokość kopania: 2,4 m
Siła skrawania max: 11,2 kN
Siła odspajania max: 18,8 kN
Promień urabiania max: 3 989 mm
Waga: 1 582 kg
Wymiary: 3 854 x 990 x 2 289 mm
Silnik: Yanmar 3TNV76
Prędkość jazdy: 5,3 km/h

PRZYCZEPA WIOLA B2630 DO PRZEWOZU SPRZĘTU BUDOWLANEGO 2700 KG

Przyczepa WIOLA B260 jest przeznaczona do transportu sprzętu budowlanego. Przyczepa WIOLA jest odpowiednią przyczepą do transportu minikoparek. Dodatkowe, specjalistyczne burty umożliwiają przewóz różnego rodzaju ekwipunku. Rama przyczepy WIOLA B260 jest wykonana ze specjalnej stali DOMEX 420, która gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Przyczepa WIOLA jest wyposażona w podporę pod łyżkę koparki, a także stalowe błotniki, które ułatwiają wsiadanie operatora na przyczepę. Podjazdy tylne 180 cm można regulować co znacząco ułatwia załadunek sprzętu budowlanego na przyczepę.

Dane techniczne:

Dopuszczalna masa całkowita: 1600 - 2700 kg
Dopuszczalna ładowność: 1040 - 2140 kg
Rodzaj osi: Hamowana
Typ przyczepy: Do przewozu sprzętu budowlanego
Szerokość: 1420 mm
Długość: 2920 mm

PODNOŚNIK KOSZOWY DO PRAC NA WYSOKOŚCIACH

Podnośnik koszowy jest przeznaczony do prac na wysokościach, prac przemysłowych, prac budowlanych na wysokościach. Podnośnik można wykorzystać również przy pracach remontowych, pracach konserwatorskich i pracach montażowych. Podnośnik koszowy jest wykorzystywany do przemieszczania osób na stanowiska robocze, podczas akcji prowadzonych przez straż pożarną. Podnośnik stosuje się zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz, podnośnika koszowego można również użyć, do mycia okien na dużej wysokości, do czyszczenia i malowania elewacji, do napraw rynien, do napraw, malowania i odśnieżania dachów, a także usuwania gałęzi drzew i do malowania budynków. Podnośnik koszowy wynajmują firmy zajmujące się montażem i konserwacją instalacji elektrycznych, firmy budowlane i wykończeniowe, firmy dekarskie i blacharskie, firmy świadczące usługi porządkowe, firmy zajmujące się instalacją reklam wielkoformatowych, firmy zajmujące się wznoszeniem rozmaitych konstrukcji. Podnośnik koszowy jest wykorzystywany również w inżynierii lotniczej i mostowej oraz w rafineriach. Podnośnik jest bardzo mobilny oraz ma daleki zasięg 18 m w pionie.