młoty wyburzeniowe
Zadzwoń +48 792 782 402

KUCIE, WIERCENIE

MŁOT UDAROWO-OBROTOWY BOSCH GBH 8-45 DV DO WIERCENIA I KUCIA 8,9 KG

Uniwersalny młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 8-45 DV, nadaje się do prac remontowo budowlanych na średnich i większych powierzchniach. Udar 12,5 J to gwarancja maksymalnej skuteczności podczas skuwania posadzek i płytek oraz drobnych prac wyburzeniowych. Parametry młota udarowo-obrotowego BOSCH GBH 8-45 DV, umożliwiają skuwanie oraz wiercenie zarówno w pionie jak i w poziomie. Moc 1500 W umożliwia wiercenie w betonie wiertłami do 45 mm oraz zastosowania koronek do 125 mm. Młot udarowo-obrotowy BOSCH idealnie nadaje się do robienia przewiertów przez fundamenty z bloczków betonowych i również betonu lanego o grubości 40 cm, pod kable i rury. Przez zastosowanie potrójnego systemu tłumienia w młocie udarowo-obrotowym, drgania nie nadwyrężają stawów. Funkcja Turbo Power sprawia, że młot działa z pełną mocą w momentach największego obciążenia w trybie kucia i wiercenia. Regulacja prędkości obrotów, wybór prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów umożliwia zastosowanie młota udarowo-obrotowego na każdym typie materiału, dostosowanie średnicy otworu, pozwala również kuć oraz wiercić precyzyjnie w materiałach o niższej wytrzymałości. Funkcja Vario Lock umożliwia ustawienie dłuta w 12 pozycjach kątowych. Młot udarowo-obrotowy BOSCH GBH 8-45 DV może ciągle pracować w trybie wiercenia nawet przez ponad 3 godziny, a w trybie kucia przez ponad 4 godziny. Dłuższa praca mlota to większa ilość pracy wykonanej w ciągu dnia. Materiały antypoślizgowe zastosowane na częściach chwytnych i mechaniczne sprzęgło, które rozłącza się podczas zakleszczenia dłuta, zapewniają bezpieczeństwo. Młot BOSCH posiada również system zabezpieczenia przed restartem, jeśli zdarzy się odcięcie zasilania. Uchwyt SDS max to pewność wytrzymałości nawet podczas najcięższego kucia i wiercenia. Trwałe, metalowe komponenty zapewniają trwałość młota, a łagodny rozruch umożliwia precyzyjne nawiercanie.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1500 W
Energia udaru: 12,5 J
Funkcja: Wiercenie, kucie
Uchwyt stanowiskowy: SDS max
Liczba udarów: 1 380 - 2 760/min
Waga: 8,9 kg
Długość: 540 mm
Wysokość: 310 mm

MŁOT UDAROWY BOSCH GSH 11VC DO KUCIA 11,4 KG

Uniwersalny, lekki młot wyburzeniowy. Młot udarowy BoSCH GSH 11 VC znajdzie swoje zastosowanie przy pracach remontowych, budowlanych i instalacyjnych. Młot służy do wykonywania przebić, wykuwania otworów w ścianach i skuwania posadzek. Niewielka waga młota udarowego BoSCH GSH 11 VC, a jednocześnie duża siła udaru sprawia, że nadaje się do kucia zarówno w pionie jak i w poziomie. Najlepszy na rynku stosunek wagi do wydajności. Wydłużona konstrukcja młota udarowego pozwala na wygodniejsze skuwanie. Dzięki zastosowaniu podwójnego systemu tłumienia, drgania nie nadwyrężają stawów podczas kucia, podnosi to komfort pracy oraz umożliwia jej wydłużenie. Bezpieczna rękojeść podwyższa wydajność podczas stosowania młota udarowego prostopadle. Regulacja częstotliwości udarów zapewnia możliwość obróbki delikatnych materiałów, pomimo wielkiej mocy młota. Funkcja Vario Lock umożliwia ustawienie dłuta w 12 pozycjach kątowych, ułatwiając tym samym dopasowanie położenia dłuta do skuwanej powierzchni. Młot wyburzeniowy jest doskonale przygotowany do kucia w ciężkich warunkach. Zastosowanie aluminium w obudowie i kluczowych elementach mechanizmu oraz użycie izolacji przeciwpyłowej sprawia, że mlot jest bardzo trwały. Okładziny antypoślizgowe umieszczone na uchwycie głównym i pomocniczym, umożliwiają długie kucie w komfortowych warunkach. Wskaźnik serwisowy informuje użytkownika o zużyciu szczotek węglowych na 8 godzin przed ich całkowitym wyniszczeniem. Zastosowanie silnika o mocy 1700 W pozwala młotowi BOSCH na osiągnięcie bardzo wysokiej wydajności podczas kucia betonu, a także gwarantuje najwyższe osiągi przy skuwaniu żelbetu, cegły lub tynku.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1700 W
Energia udaru: 23 J
Funkcja: Kucie
Uchwyt stanowiskowy: SDS max
Liczba udarów: 900 - 1 700/min
Waga: 11,4 kg
Długość: 680 mm
Wysokość: 236 mm

MŁOT UDAROWY BOSCH GSH 16-28 DO KUCIA 18,3 KG

Młot udarowy BOSCH GSH 16-28 jest przeznaczony do ciężkich prac wyburzeniowych. Świetnie sprawdza się na placu budowy, gdy w krótkim czasie należy wyburzyć betonowe elementy. Wydajność młota to nawet 1700 kg skutego betonu na godzinę. Dzięki energii 41 J i mocy 1 750 W uzyskujemy najwyższą ekonomię kucia. Dzięki trwałej konstrukcji młota udarowego BOSCH i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, możemy pozwolić sobie na długą i bezpieczną pracę. Drgania nie nadwyrężają stawów ponieważ zostały zredukowana aż o 60%, jest to największa redukcja drgań w porównaniu z innymi młotami, umożliwia to znaczne wydłużenie czasu kucia, zapewnia to także dużo większy komfort używania mlota. Duża rękojeść, pokryta antypoślizgową okładziną pozwala na bardzo wygodną i bezpieczną obsługę, a uchwyt transportowy umożliwia dodatkowe warianty trzymania młota udarowego BOSCH GSH 16-28. Pozwala to na długie kucie w komfortowych warunkach. Lokalizacja włącznika chroni przed przypadkowym włączeniem młota BOSCH, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1750 W
Energia udaru: 41 J
Funkcja: Kuvie
Uchwyt stanowiskowy: Sześciokątny HEX 28 mm
Liczba udarów: 1300/min
Waga: 18,3 kg
Długość: 760 mm
Wysokość: 255 mm

MŁOTOWIERTARKA BOSCH GBH 2-26RE DO WIERCENIA 2,7 KG

Młotowiertarka BOSCH GBH 2-26RE znajduje zastosowanie w pracach remontowych oraz montażowych. Młotowiertarka idealnie nadaje się do wykonywania otworów zarówno w cegle, betonie, jak i innych materiałach takich jak drewno i stal. Młotowiertarka BOSCH o mocy 800 W i udarze 2,7 J to gwarancja szybkości wiercenia. Lekkość młotowiertarki pozwala komfortowo wiercić przez długi czas. Blokada udaru umożliwia wiercenie w drewnie i metalu. Ogranicznik głębokości pozwala na kontrolę głębokości wiercenia. Młotowiertarka BOSCH GBH 2-26RE jest uniwersalna ponieważ doskonale nadaje się do wielu drobnych prac remontowo – budowlanych i instalacyjnych.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 800 W
Energia udaru: 2,7 J
Funkcja: Wiercenie
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Liczba udarów: 4000/min
Waga: 2,7 kg
Długość: 377 mm
Wysokość: 210 mm

MŁOTOWIERTARKA BOSCH GBH 2-28 DO WIERCENIA I KUCIA 2,9 KG

Młotowiertarka BOSCH GBH 2-28 świetnie nadaje się do prac remontowych, montażowych i instalacyjnych takich jak skuwanie płytek, podkucia pod przewody i skuwanie tynku w niewielkich pomieszczeniach. Młotowiertarka BOSCH GBH 2-28 jest bardzo pomocna przy pracach związanych z montażem rekuperacji, wentylacji, instalacji elektrycznych. Młotowiertarka nada się również do podkuwania ścian i murów. Trwała konstrukcja młotowiertarki, pozwala na długie wiercenie lub kucie w komfortowych warunkach. Młotowiertarka BOSCH o większej mocy 880 W, zapewnia najwyższą wydajność ,a systemem Kick Back Control, zadba o bezpieczeństwo, błyskawiczne tempo wiercenia i kucia oraz największą wydajność dłutowania. Drgania nie nadwyrężają stawów ponieważ zostały zmniejszone aż o 27%.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 880 W
Energia udaru: 3,2 J
Funkcja: Wiercenie, kucie
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Liczba udarów: 4000/min
Waga: 2,9 kg
Długość: 379 mm
Wysokość: 216 mm

MŁOTOWIERTARKA BOSCH GBH 3000 DO KUCIA I WIERCENIA 3,6 KG

Młotowiertarka BOSCH GBH 3000 idealnie nadaje się do prac remontowych i budowlanych, dłutowania i wiercenia, świetnie nadaje się do skuwania średniej wielkości pomieszczeń takich jak łazienka, garaż i warsztat. Młotowiertarka BOSCH nadaje się również do skucia gresu, płytek ceramicznych, tynków oraz niewielkich powierzchni posadzek. Młotowiertarki BOSCH GBH 3000 można również użyć w celu podkuć do odwodnień liniowych lub koryt odwodnieniowych. Młotowiertarka BOSCH GBH 3000 jest przydatna na każdym etapie budowy. Doskonała przy pracach związanych z dłutowaniem i wierceniem. Konstrukcja młotowiertarki zapewnia dużą trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia. Młotowiertarka waży tylko 3,6 kg dlatego długie kucie i wiercenie, nie powoduje zmęczenia. Młotowiertarka może być użyta również do wiercenia w drewnie i stali dzięki funkcji regulacji obrotów i blokady udaru. Młotowiertarka BOSCH GBH 3000 ma o 20% większą wydajność dłutowania i wiercenia w porównaniu z innymi młotowiertarkami. Chroni stawy przez zastosowanie systemu antywibracyjnego. Miękka okładzina na rękojeści głównej młotowiertarki BOSCH, zapewnia bezpieczeństwo pracy i wygodę. Sprzęgło przeciążeniowe chroni młotowiertarkę przed nadmierną eksploatacją i zniszczeniem narzędzia.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 800 W
Energia udaru: 3,1 J
Funkcja: Kucie, wiercenie
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Liczba udarów: 4000/min
Waga: 3,6 kg
Długość: 377 mm
Wysokość: 216 mm

WIERTNICA BOSCH GDB 180 WE DO WIERCENIA NA MOKRO W BETONIE 2 000 W

Wiertnica BOSCH GDB 180 WE jest przeznaczona do prac budowlano-remontowych. Wiertnica idealnie nadaje się do wiercenia na mokro w betonie. Świetnie radzi sobie z wierceniem otworów w ścianach, posadzkach i płytkach gresowych. Bardzo wydajny silnik o mocy 2000 W to pewność skutecznego wiercenia w betonie. Solidna konstrukcja i przekładnia zanurzona w oleju to gwarancja trwałości wiertnicy BOSCH GDB 180 WE. Wiercenie w betonie wiertnicą BOSCH można przeprowadzić zarówno z ręki jak i na stojaku. Niska waga umożliwia komfortowe wiercenie.

Dane techniczne:

Moc: 2 000 W
Prędkość obrotowa: 900 - 2 800 / min
Uchwyt stanowiskowy: 1 1/4 “ UNC
Waga: 5,2 kg
Zakres wierceń: 180 mm
Długość: 481 mm
Szerokość: 109 mm
Wysokość: 294 mm