odkurzacze przemysłowe
Zadzwoń +48 792 782 402

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE, PIORĄCE, WODNE

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY BOSCH GAS 25 DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI 1 200 W

Odkurzacz przemysłowy BOSCH GAS 25 jest przeznaczony do prac remontowo-budowlanych. Odkurzacz służą do usuwania wyjątkowo trudnych zanieczyszczeń. Odkurzacz Przemysłowy BOSCH to idealne rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych i przedsiębiorstw z niemal każdej branży. Odkurzacz sprawdza się do pracy zarówno na sucho jak i na mokro, usuwa ciecze takie jak; olej, smar, różne płyny oraz ciała stałe takie jak; kurz, odłamki drewna lub szkła. Odkurzacz pomaga w zachowaniu czystości na terenie przedsiębiorstwa. Odkurzacz przemysłowy jest prosty w czyszczeniu dzięki pół automatycznemu systemowi oczyszczania filtra. Odkurzacz jest bardzo prosty w transporcie dzięki swojej kompaktowej konstrukcji. Mocny silnik 1200 W i podwójna turbina ssąca to gwarancja skuteczności w zasysaniu zabrudzeń.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1 200 W
Waga: 12,7 kg
Pojemność zbiornika brutto: 25 l
Klasa ochrony przeciwpyłowej: L
Szerokość: 430 mm
Długość: 560 mm
Powierzchnia filtra: 4 300 m2

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY STARMIX L-1650 TOP DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI 1 600 W

Odkurzacz przemysłowy STARMIX L-1650 TOP jest przeznaczony do prac remontowo-budowlanych. Odkurzacz przemysłowy STARMIX wyjątkowo dobrze usuwa trudne zanieczyszczenia. Odkurzacz jest przeznaczony do pracy na sucho i mokro, doskonale czyści ciecze takie jak; smar i olej, oraz ciała stałe takie jak; Odłamki szkła, drewna i kurz. Odkurzacz sprawdzi się również w przedsiębiorstwach z niemal każdej branży i w zakładach produkcyjnych. Odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w obsłudze, kompaktowy i mobilny. Podwójna konstrukcja ścianek i płaska powierzchnia wewnętrzna zbiornika, umożliwia proste opróżnianie odkurzacza. Odkurzacz posiada elektroniczny sensor, który automatycznie wyłącza urządzenie, kiedy jest nadmiernie wypełnione płynem. Odkurzacz posiada również niski poziom emisji hałasu, chroniąc tym samym użytkownika przed szkodliwym wpływem długotrwałego przebywania w hałasie.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1 600 W
Waga: 17,7 kg
Pojemność zbiornika brutto: 50 l
Klasa ochrony przeciwpyłowej: M
Szerokość: 580 mm
Długość: 470 mm
Wysokość: 640 mm
Podciśnienie max: 259 mbar

ODKURZACZ OASE PONDOVAC 4 DO ODSYSANIA ZANIECZYSZCZEŃ I SZLAMU ZE ZBIORNIKÓW WODNYCH 1 700 W

Odkurzacz OASE PONDOVAC 4 jest przeznaczony do pracy ogrodowej takiej jak odsysanie zanieczyszczeń z dna stawu i basenu, a także do prac remontowych takich jak odsysanie wilgoci z domu. Odkurzacz przydaje się o każdej porze roku, można go także wykorzystać do pracy na sucho i na mokro do prac przy domu. Odkurzacz OASE usuwa cząsteczki zanieczyszczeń zanim negatywnie wpłyną na jakość wody. Wysoką wydajność oczyszczania gwarantuje mocny silnik odkurzacza OASE oraz wydajność 5000 l / h. Wysokość zasysania 2,4 m sprawia, że odkurzacz poradzi sobie z prawie każdym zbiornikiem wodny. Długi kabel pozwala komfortowo oczyszczać na sporym terenie, a długi wąż ssawny umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Niewielkie wymiary i waga odkurzacza, pozwalają bez problemu przetransportować go, do miejsca wymagającego oczyszczenia.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 1 700 W
Długość kabla: 4 m
Max wysokość zasysania: 5 000 l / h
Długość węża ssawnego: 5 m
Dioda laserowa: 650 nm
Długość wężą odpływowego: 2,5 m
Waga: 13,10 kg
Wymiary: 435 x 395 x 670 mm