osuszanie
Zadzwoń +48 792 782 402

Osuszanie, ogrzewanie

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA MASTER B15EPB DO NAGRZEWANIA 15 KW

Nagrzewnicy elektrycznej master B15EPB używa się jej do niewielkich, małych oraz średnich pomieszczeń, zazwyczaj podczas prac wykończeniowych. Nagrzewnice elektryczne master stosuje się również podczas prac remontowych. Nagrzewnica świetnie nada się do awaryjnego ogrzewania pomieszczeń. Nagrzewnic elektrycznych używa się również w segmencie rolniczym, usługach i budownictwie. Nagrzewnica elektryczna master B15EPB to znakomite rozwiązanie podczas ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, warsztatów, sklepów, biur, piwnic, domów letniskowych, magazynów, lokali gastronomicznych, lokali handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych, szklarni, hal sportowych i zabudowań fabrycznych. Nagrzewnice elektryczne poleca się również malarzom, hydraulikom, tynkarzom i płytkarzom. Nagrzewnica elektryczna jest wyposażona w ochronę przed przeciążeniem i przegrzaniem, gwarantując tym samym bezpieczeństwo. Nagrzewnica ma wbudowany termostat, który reguluje temperaturę jej pracy. Nagrzewnica elektryczna master B15EPB szybko ogrzeje pomieszczenie, w którym jest używana, jest bardzo prosta w obsłudze. Nie zużywa tlenu i nie wymaga dostaw paliwa, nagrzewnica master jest przystosowana do ciągłej pracy, a także w pełni przenośna. Nagrzewnica elektryczna master B15EPB pracuje cicho, a jej mocna stalowa konstrukcja zapewnia trwałość. Najpopularniejszy i najwygodniejszy typ nagrzewnicy.

Dane techniczne:

Moc grzewcza: 15 kW
Przepływ powietrza: 1700 m3/h
Waga: 15 kg
Napięcie: 400V
Regulacja mocy: stopniowa
Typ: przenośna
Szerokość: 47 cm
Długość: 35 cm

NAGRZEWNICA OLEJOWA MASTER B65 CEL DO NAGRZEWANIA 18,5 KW

Nagrzewnice olejowe są spotykane najczęściej na budowach przy pracach remontowo-budowlanych. Nagrzewnic olejowych stosuje się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Najczęściej nagrzewnic olejowych master używa się do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, myjni samochodowych, stacji diagnostycznych, wulkanizatorskich, namiotów roboczych, przy różnych pracach drogowych i kanalizacyjnych oraz namiotów imprezowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań i pomieszczeń sklepów. Nagrzewnica olejowa master B65 CEL śmiało może zastąpić ogrzewanie główne ale sprawdzi się również jako źródło dodatkowego ogrzewania. Nagrzewnica olejowa jest doskonała do pomieszczeń otwartych i półotwartych. Nagrzewnicę master można zastosować nawet do rozmrażania innych maszyn podczas silnych mrozów. Za pomocą Nagrzewnicy olejowej master B65 CEL można również osuszyć budynki. Nagrzewnica znajdzie również zastosowanie w ogrzewaniu takich miejsc jak kościół, kort tenisowy, imprezy na otwartym powietrzu i biura. Wytrzymałe i trwałe wykonanie zewnętrzne gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nagrzewnica posiada również wskaźnik poziomu oleju i wbudowany termostat, którym można regulować temperaturę. Brak odprowadzania spalin to gwarancja wysokiej skuteczności ogrzewania i przekazania całego ciepła wprost do pomieszczenia, nie można jednak stosować jej w pomieszczeniach zamkniętych lub słabo wentylowanych. Duży zbiornik paliwa pozwala nawet na 10 godzin ciągłej pracy. Nagrzewnica olejowa master B65 CEL zapewnia szybkie i ekonomiczne ogrzewanie. Można podłączyć do niej giętkie przewody, które rozprowadzają ciepłe powietrze. Bardzo wydajna, ogrzeje pomieszczenie w krótkim czasie.

Dane techniczne:

Moc grzewcza:: 18,5 kW
Przepływ powietrza: 400 m3/h
Waga: 15 kg
Napięcie: 220-240 V
Regulacja mocy: brak
Typ: przenośna
Szerokość: 35 cm
Długość: 81 cm

NAGRZEWNICA OLEJOWA MASTER BV 77 E DO NAGRZEWANIA 21 KW

Nagrzewnica olejowa master BV 77E idealnie nadaje się do ogrzewania średnich wielkości pomieszczeń. Odprowadzanie spalin na zewnątrz, umożliwia zastosowanie nagrzewnicy olejowej master w pomieszczeniach zamkniętych i słabo wentylowanych. Nagrzewnica olejowa master BV 77E jest fantastycznym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń gospodarskich, namiotów, lokali handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej, punktów gastronomicznych, zabudowań fabrycznych i obiektów przemysłowych. Można ją użyć również na halach produkcyjnych, ładowniach, magazynach, obiektach inwentarskich, myjniach, stacjach diagnostycznych i wulkanizatorskich, w namiotach oraz w warsztatach. Nagrzewnice olejowe master znajdą zastosowanie w sklepach, barach szybkiej obsługi i halach wystawowych. Nagrzewnicy używa się również podczas prac brukarskich, podczas imprez sportowych, na planach filmowych i podczas sesji zdjęciowych. Izolowana obudowa nagrzewnicy sprawia, że urządzenie nie nagrzewa się podczas ogrzewania. Nagrzewnica olejowa jest wyposażona w koła i poręcze ułatwiające jej transport. Zamknięta komora spalania oraz kominek umożliwia odprowadzanie spalin na zewnątrz, przez co ciepło oddawane do pomieszczenia jest czyste. Nagrzewnicy olejowej master BV 77E można użyć jako główne lub dodatkowe źródło ogrzewania. Nagrzewnica master bardzo szybko dostarcza sporą ilości ciepła. Zabezpieczenia nagrzewnicy gwarantują stabilną i bezpieczną pracę. Nagrzewnica olejowa master BV 77E wyróżnia się dużym przepływem powietrza. Ma możliwość podłączenia przewodów pozwalających na szybkie i łatwe rozprowadzenie ciepłego powietrza.

Dane techniczne:

Moc grzewcza: 21 kW
Przepływ powietrza: 1550 m3/h
Waga: 33 kg
Napięcie: 220-240 V
Regulacja mocy: brak
Typ: przenośna
Szerokość: 38 cm
Długość: 113 cm

OSUSZACZ POWIETRZA MASTER DH 62 DO OSUSZANIA 52 L / 24 H

Osuszacza powietrza Master DH 62 używa się w budownictwie, pracach konserwatorskich w sklepach i magazynach. Osuszacz Master jest przydatny w domach prywatnych, kawiarniach, piwnicach, hotelach, biurach i centrach sportowych, przy układaniu i suszeniu parkietów, w czasie prac malarskich i remontowych. Osuszacz powietrza Master DH 62 to niezastąpiony sprzęt w bibliotekach, budynkach historycznych,archiwach, muzeach, kościołach i galeriach sztuki. Osuszacz powietrza znajdzie zastosowanie również w kwiaciarniach, salonach fryzjerskich, piekarniach, zakładach kuśnierskich i pralniach chemicznych. Osuszacz powietrza Master DH 62 to doskonały wybór przy produkcji wina, do szklarni i na fermy. Doskonały do osuszania zalanych budynków, mieszkań i piwnic po powodziach. Chroni przed kondensacją pary wodnej, zawilgoceniem ładunku przewożonego w kontenerach, zapobiega powstawaniu korozji, pleśni, grzybów i mokrych plam. Osuszacz powietrza Master DH 62 skraca czas, związany z wykończeniem budynku np.: gładź gipsowa i farba będą schnąć szybciej. Osuszacz przyspiesza również schnięcie ścian i posadzek. Konstrukcja osuszacza Master sprawia, że można go użyć nawet w trudnych warunkach, solidna i łatwo ściągalna obudowa, chroni przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Osuszacz ma wbudowany higrostat pozwalający na regulowanie poziomu wilgotności. Osuszacz powietrza może być myty myjką ciśnieniową. Duży przepływ powietrza gwarantuje szybkie osuszenie. Duże przestrzenie pomiędzy rurkami wymiennika uniemożliwiają zatykanie osuszacza. Kompaktowy filtr powietrza umożliwia osuszanie w zakurzonych pomieszczeniach.

Dane techniczne:

Wydajność osuszania: 52 l / 24 h
Przepływ powietrza: 480 m3/h
Waga: 47 kg
Napięcie: 220-240 V
Maksymalna kubatura: 780 m3
Typ: profesjonalny
Szerokość: 71,5 cm
Długość: 55,5 cm

WENTYLATOR PRZEMYSŁOWY MASTER DF 20 P DO WENTYLACJI POMIESZCZEŃ 6600 M3/H

Dzięki zastosowaniu wentylatora, zwiększa się wydajność urządzeń chłodzących, grzewczych oraz osuszających. Wentylator przemysłowy Master DF 20P jest przeznaczony do pomieszczeń, w których naturalny proces wentylacji jest utrudniony lub niemożliwy. Wentylator przemysłowy Master ogranicza również stężenie niepożądanych zapachów, szczególnie polecany do wentylacji hal produkcyjnych. Wentylatora przemysłowego Master DF 20P można użyć do naprowadzenia strumienia powietrza w studiach fotograficznych i na scenach teatrów. Wentylator służy również do oddymiania pomieszczeń po pożarach. Wentylator Master nadaje się również do ochładzania silników w hamowniach w warsztatach samochodowych. Wentylator przemysłowy Master DF 20P to udealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których potrzeba zwiększonej cyrkulacji powietrza. Wentylator wspomaga też osuszanie zawilgoconych powierzchni. Wentylator przemysłowy Master DF 20P świetnie nadaje się do magazynów i zakładów pracy. Wentylator przemysłowy znajdzie również zastosowanie w branży rolniczej, można go wykorzystać miejscach, gdzie składowane są plony. Wentylatora przemysłowego używa się również w myjniach samochodowych. Obudowa malowana proszkowo zapobiega korozji. Wentylator można zamontować na ścianie lub suficie i standardowo postawić go na ziemi. Wysoki przepływ powietrza gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza. Wentylator wytwarza duży ruch powietrza ze sporej odległości. Można regulować kierunek wydmuchiwanego powietrza, w poziomie i w pionie obracając wentylator o 360 stopni.

Dane techniczne:

Przepływ powietrza: 6600 m3/h
Waga: 9 kg
Napięcie: 220-240 V
Częstotliwość: 50 Hz
Obudowa: metalowa
Typ: cyrkulator
Szerokość: 20 cm
Długość: 69 cm