zagęszczarki
Zadzwoń +48 792 782 402

ZAGĘSZCZARKI, UBIJAKI DO GRUNTU

UBIJAK WIBRACYJNY WACKER BS60-2L DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA

UBIJAK WIBRACYJNY WACKER BS60-2L DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA

Ubijak znajduje zastosowanie podczas ubijania gruntu po przekopach pod rury, kable, przepusty, a także ubijanie gruntu pod ławy fundamentowe. Ubijak wibracyjny Wacker to doskonałe rozwiązanie do prac związanych z zakładaniem ogrodu, jak i zagęszczaniem gruntu pod podjazd oraz taras. Ubijak wibracyjny wacker BS60-2l nadaje się do zagęszczania gruntu podczas budowania dróg, ścieżek rowerowych i parkingów. Ubijak Wacker poradzi sobie również przy wąskich przekopach oraz przyłączach kanalizacyjnych i gazowych. Ubijak jest wysoko wydajny poprzez wysoką częstotliwość ubijania oraz wysoką energię udaru. Specjalna sprężynowa rączka, w którą wyposażony jest ubijak wibracyjny, zapewnia niskie wibracje, chroniąc twoje stawy. Ubijak jest w pełni funkcjonalny również w pozycji pochylonej. Zgrabna konstrukcja ubijaka wibracyjnego Wacker, umożliwia zagęszczanie w wąskich wykopach. Niski punkt ciężkości ubijaka gwarantuje stabilność, zapobiega przechylaniu się i ułatwia zagęszczanie gruntu. Ubijak posiada ergonomiczny uchwyt, zapewniający wygodną pracę. Dzięki katalizatorowi, ilość wydzielanych spalin jest o wiele niższa niż limity przewidziane normami. Ubijak Wacker automatycznie wyłącza się po ciągłej 10 minutowej pracy na jałowym biegu, dzięki czemu oszczędza paliwo i ogranicza ilość wydzielanych spalin.

Dane techniczne:

Waga: 66 kg
Rozmiar płyty: 280 x 340 mm
Wydajność powierzchniowa: 164 m²/h
Siła uderzenia: 18 kN
Wymiary: 673 x 343 x 965 mm
Liczba uderzeń na minutę: 687
Prędkość robocza: 9,8 m/min
Silnik: WM80

ZAGĘSZCZARKA BELLE PCX 500 DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 90KG

Zagęszczarka Belle idealna do ubijania drobnego kamienia, kostki, podsypki piaskowo – cementowej. Lekkość i uniwersalność zagęszczarki, pozwala na stosowanie jej w wielu różnych pracach budowlanych, takich jak zagęszczanie gruntu pod budowę parkingów, ulic, chodników, ale też do zagęszczania gruntu w budownictwie ogólnym i krajobrazowym. Większa prędkość przesuwu, zwiększa wydajność zagęszczarki Belle. Zredukowany poziom wibracji w zagęszczarce Belle dba o stawy i bezpieczeństwo użytkownika. Rama, która zabezpiecza silnik zagęszczarki, służy również jako uchwyt dźwigowy. W zagęszczarce Belle można zamontować zbiornik z wodą. Żeliwna płyta zagęszczarki posiada 4 specjalne rączki, które ułatwiają załadunek i rozładunek, jest również bardzo trwała.

Dane techniczne:

Model silnika: Honda GX160
Siła odśrodkowa: 1650 N
Szerokość płyty: 500 mm
Waga: 90 kg

ZAGĘSZCZARKA BELLE PCX 20/50 DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 120 KG

ZAGĘSZCZARKA BELLE PCX 20/50 DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 120 KG

Fantastyczna do ubijania gruntu pod basen, do prac ziemnych i zakładania trawników. Zagęszczarka Belle świetnie nadaje się do ubicia drobnego kamienia, kostki i podsypki piaskowo – cementowej. Doskonały wybór na budowę lub wykańczanie dróg, ścieżek rowerowych, parkingów, podjazdów i lokalnych dróg. Idealna zagęszczarka do zagęszczania gruntu przy zakładaniu ogrodu, podjazdu lub tarasu. Zagęszczarka pcx 20/50 wyróżnia się wyjątkową siłą wibracji, jest bardzo szybka na każdym podłożu. Konstrukcja zagęszczarki belle i uchwyt antywibracyjny, ogranicza szkodliwe wibracje, które oddziałują na ręce operatora. Zagęszczarka pcx 20/50 Belle ma specjalną, odporną na ścieranie oraz pękanie płytę podstawową, która zachowa trwałość także w warunkach ciągłego obciążenia. Zagęszczarka jest bardzo wytrzymała, ponieważ została zbudowana z jednego z najbardziej wytrzymałego rodzaju żelaza (GJS-700).

Dane techniczne:

Model silnika: Honda GX160
Siła odśrodkowa: 20 kN
Szerokość płyty: 500 mm
Waga: 120 kg

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 3050H DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 180 KG

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 3050H DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 180 KG

Używa się jej zagęszczając kruszywo do 20 cm, zagęszczając zasypki między ławami fundamentowymi. Zagęszczarka wacker neuson dpu 3050h jest używana w budownictwie drogowym, do ubijania gruntu przy zakładaniu ogrodów i projektowaniu krajobrazów. Przydaje się do zagęszczenia pod chodniki, fundamenty, rury i rurociągi. Kompaktowa budowa i duża zwrotność zagęszczarki Wacker sprawia, że łatwo używa się jej w wąskich miejscach. Płyta dolna z GLS-700 daje pewność trwałości nawet podczas ekstremalnych obciążeń. Amortyzacja uchwytu Zagęszczarki wacker neuson dpu 3050h, wraz z możliwością prowadzenia bocznego to gwarancja precyzji ruchów oraz redukcji zmęczenia użytkownika, podczas zagęszczania gruntu.

Dane techniczne:

Ciężar roboczy: 180 kg
Siła odśrodkowa: 30 kN
Częstotliwość: 90 Hz
Wydajność: 630 m²/h
Rozmiar płyty roboczej: 500 x 703 mm
Grubość płyty roboczej: 10 mm
Szerokość robocza: 500 mm
Prędkość posuwu: 21 m/min

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 3750HTS DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 250KG

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 3750HTS DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 250KG

Używa się jej zagęszczając kruszywo do 30 cm, zagęszczając zasypki między ławami fundamentowymi. Zagęszczarka Wacker Neuson DPU 3750HTS jest używana w budownictwie drogowym, kolejowym, przy instalacjach i projektowaniu krajobrazu oraz ubijaniu gruntu przy zakładaniu ogrodu, a także podczas zagęszczania gruntu pod chodnik. Zagęszczarka Wacker Neuson DPU 3750HTS jest przeznaczona do fundamentów, rur i rurociągów. Duża zwrotność oraz zwarta budowa zagęszczarki Wacker, daje możliwość pracy w wąskich miejscach. Dzięki płycie z jednego z najtwardszego typu żelaza GJS – 700, zagęszczarka jest niezwykle trwała nawet przy ekstremalnych obciążeniach, dodatkowo jest odporna na pęknięcia i zużycie. Amortyzowany uchwyt Zagęszczarki Wacker Neuson i opcja prowadzenia bocznego to gwarancja precyzji ruchów oraz komfortu pracy.

Dane techniczne:

Ciężar roboczy: 250 kg
Siła odśrodkowa: 37 kN
Częstotliwość: 90 Hz
Wydajność: 810 m²/h
Rozmiar płyty roboczej: 500 x 703 mm
Grubość płyty roboczej: 10 mm
Szerokość robocza: 500 mm
Prędkość posuwu: 27 m/min

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 5545 HEHAP DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 450KG

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 5545 HEHAP DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 450KG

Stosowana podczas zagęszczania kruszywa do 40 cm, do zagęszczania dużych powierzchni, kostki i gruntu. Zagęszczarka Wacker Neuson DPU 5545 HEHAP jest doskonała do zagęszczania fundamentów, gruntu niespoistego oraz do przeprowadzania napraw dróg i chodników, dobrze radzi sobie z trudnym terenem. Zagęszczarka cechuje się dużą wydajnością, dzięki pokaźnej sile zagęszczania wraz z szybkimi ruchami w przód i w tył. Zagęszczarka Wacker Neuson dobrze radzi sobie na nierównym terenie. Wszechstronne urządzenie w każdych warunkach. Można nią zagęścić warstwy przeciwmrozowe. Zagęszczarka Wacker Neuson DPU 5545 HEHAP znajdzie zastosowanie również w podbudowach konstrukcji dróg, ścieżek i parkingów, zagęszczarka nadaje się również do wypełniania wyrobisk pod budynkami. Umożliwia zagęszczenie średniej i ciężkiej nawierzchni brukowej. Dyszel środkowy redukuje poziom wibracji, chroniąc stawy użytkownika. Funkcja czuwaka chroni operatora, przed uwięzieniem między zagęszczarką, a obiektem podczas wykonywania pracy w ruchu powrotnym. Zagęszczarka posiada również wyświetlacz względnego postępu zagęszczenia, ostrzeżenia przed przeciążeniem zagęszczarki oraz nadmiernym zagęszczeniem.

Dane techniczne:

Ciężar roboczy: 450 kg
Siła odśrodkowa: 55 kN
Częstotliwość: 69 Hz
Wydajność: 980 m²/h
Rozmiar płyty roboczej: 440 x 900 mm
Grubość płyty roboczej: 12 mm
Szerokość robocza: 750 mm
Prędkość posuwu: 27 m/min

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 6555H DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 500KG

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU 6555H DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 500KG

Zagęszczarka Wacker Neuson DPU 6555H, znajduje zastosowanie w zagęszczaniu kruszywa do 50 cm, warstwy przeciwmrozowej oraz podbudowie w konstrukcjach dróg, ścieżek i parkingów. Wszechstronna zagęszczarka, doskonale nadające się do zagęszczania warstw nośnych w budowach dróg, ścieżek oraz parkingów. Zagęszczarka Wacker Neuson DPU 6555H jest również świetnym wyborem, do zagęszczania przy wypełnieniu wyrobisk pod budynki. Bardzo skuteczna dzięki gigantycznej sile zagęszczania i ruchach w przód i w tył. Uniwersalna zagęszczarka w każdych warunkach. Umożliwia zagęszczenie ciężkiej nawierzchni brukowej. Stawy użytkownika są chronione przez dyszel środkowy, który ogranicza wibracje zagęszczarki przenoszone na ręce. Zapewnia to duży komfort w obsłudze zagęszczarki oraz brak ograniczania czasu pracy. Funkcja czuwaka chroni użytkownika przed uwięzieniem pomiędzy zagęszczarką Wacker i obiektem nad którym pracuje, podczas ruchu powrotnego. Zwarta konstrukcja, pozwala na używanie zagęszczarki w ciasnych przestrzeniach. Zagęszczarka posiada również wyświetlacz względnego postępu zagęszczania oraz ostrzeżenie przeciążenia zagęszczarki, spowodowanego nadmiernym zagęszczaniem. Intuicyjny uchwyt sterujący zapewnia prostą obsługę oraz funkcję regulacji prędkości. Zagęszczarka wyłącza się również automatycznie przy niskim poziomie oleju, dzięki czemu mamy pewność, że jej nie uszkodzimy.

Dane techniczne:

Ciężar roboczy: 500 kg
Siła odśrodkowa: 65 kN
Częstotliwość: 69 Hz
Wydajność: 1200 m²/h
Rozmiar płyty roboczej: 550 x 900 mm
Grubość płyty roboczej: 12 mm
Szerokość robocza: 710 mm
Prędkość posuwu: 28 m/min

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU110 LEC970 DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 830KG

ZAGĘSZCZARKA WACKER NEUSON DPU110 LEC970 DO ZAGĘSZCZANIA KRUSZYWA 830KG

Zagęszczarka stosowana do zagęszczenia kruszywa do 60 cm, do zagęszczania dużych powierzchni kostki i gruntu. Zagęszczarka Wacker Neuson DPU110 LEC970 idealnie nadaje się do fundamentów i budowy dróg. Świetna do prac ziemnych i kanalizacyjnych. Ma ogromną głębokość zagęszczenia. Zagęszczarka Wacker Neuson DPU110 LEC970 sprawdzi się nawet przy zagęszczaniu zboczy. Pomimo jej wielkości zagęszczarka pozostaje ekonomiczna w eksploatacji. Możliwość odłączenia paneli bocznych oraz dwuczęściowa pokrywa z ramą z rur stalowych, umożliwia bardzo wygodny dostęp do elementów, które wymagają konserwacji. Trwała konstrukcja zagęszczarki zapewnia długą żywotność. Obniżony poziom wibracji zagęszczarki chroni użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem na stawy. Własnoręcznie sterowana siła zagęszczania i udoskonalona adaptacja do zagęszczania podłoża wraz z silnikiem, który jest chłodzony wodą oraz stabilna płyta dolna, poruszająca się z wysoką prędkością zapewni doskonałe rezultaty zagęszczania gruntu. Rama ze stalowych rur oraz stalowe blachy jako pokrywy gwarantują wytrzymałość i zabezpieczenie przed uszkodzeniem zagęszczarki. Łatwe odłączenie panelów bocznych i proste, całkowite otworzenie pokrywy, umożliwia bezproblemową konserwację zagęszczarki Wacker. Niski poziom wibracji zagęszczarki, przenoszony na ręce operatora zapewnia ochronę stawów i zwiększa czas pracy. Uchwyt przewodzący można dopasować do wzrostu operatora dzięki czemu zagęszczanie gruntu, będzie przebiegać w komforcie dla każdego operatora, który podejmie się pracy. Wskaźnik ostrzegający przed przeciążeniem chroni zagęszczarkę przed uszkodzeniem. Szybka prędkość posuwu w przód oraz zwarta konstrukcja Zagęszczarki Wacker Neuson DPU110 LEC970 umożliwia poradzenie sobie z każdym wyzwaniem.

Dane techniczne:

Ciężar roboczy: 830 kg
Siła odśrodkowa: 110 kN
Częstotliwość: 60 Hz
Wydajność: 1746 m²/h
Rozmiar płyty roboczej: 550 x 900 mm
Grubość płyty roboczej: 14 mm
Szerokość robocza: 970 mm
Prędkość posuwu: 30 m/min